1935 W Chicago Ave, Chicago, IL 60622 | 312-243-5600

Your Neighborhood Bar
Thursday, March 21

05:15pm:
Antofagasta vs Fluminense (Copa Sudamericana)
05:15pm:
Wanderers vs Sport Huancayo (Copa Sudamericana)
07:00pm:
USA vs Ecuador (Friendly)
07:30pm:
Rionegro Águilas vs Oriente Petrolero (Copa Sudamericana)

Friday, March 22

12:00pm:
Botswana vs Angola (Africa Cup of Nations Qualification)
12:00pm:
Burkina Faso vs Mauritania (Africa Cup of Nations Qualification)
12:00pm:
Bulgaria vs Montenegro (UEFA Euro Qualifying)
02:45pm:
Portugal vs Ukraine (UEFA Euro Qualifying)
03:00pm:
Argentina vs Venezuela (Friendly)
09:15pm:
Mexico vs Chile (Friendly)

Saturday, March 23

08:00am:
Burundi vs Gabon (Africa Cup of Nations Qualification)
09:00am:
Georgia vs Switzerland (UEFA Euro Qualifying)
10:00am:
Cameroon vs Comoros (Africa Cup of Nations Qualification)
12:00pm:
Côte d'Ivoire vs Rwanda (Africa Cup of Nations Qualification)
12:00pm:
Sweden vs Romania (UEFA Euro Qualifying)
12:00pm:
Brazil vs Panama (Friendly)
02:00pm:
Fénix vs Danubio (Primera Division)
02:45pm:
Spain vs Norway (UEFA Euro Qualifying)
04:55pm:
Dallas vs Colorado Rapids (Major League Soccer)
05:00pm:
Peñarol vs Racing (Primera Division)
06:30pm:
New York RB vs Orlando City SC (Major League Soccer)
06:30pm:
Philadelphia Union vs Columbus Crew (Major League Soccer)
08:30pm:
Atlas vs América (Club Friendly)
09:30pm:
Los Angeles FC vs Real Salt Lake (Major League Soccer)

Sunday, March 24

08:00am:
Congo DR vs Liberia (Africa Cup of Nations Qualification)
08:00am:
Zimbabwe vs Congo (Africa Cup of Nations Qualification)
09:00am:
Wales vs Slovakia (UEFA Euro Qualifying)
10:00am:
Benin vs Togo (Africa Cup of Nations Qualification)
10:00am:
Gimnàstic Tarragona vs Málaga (Segunda Division)
12:00pm:
Libya vs South Africa (Africa Cup of Nations Qualification)
12:00pm:
Hungary vs Croatia (UEFA Euro Qualifying)
12:00pm:
Cádiz vs Córdoba (Segunda Division)
02:00pm:
Granada vs Las Palmas (Segunda Division)
02:45pm:
Netherlands vs GERMANY (UEFA Euro Qualifying)
03:00pm:
New England vs Cincinnati (Major League Soccer)
05:00pm:
Nacional vs Plaza Colonia (Primera Division)

Monday, March 25

12:00pm:
Turkey vs Moldova (UEFA Euro Qualifying)
02:45pm:
France vs Iceland (UEFA Euro Qualifying)
02:45pm:
Portugal vs Serbia (UEFA Euro Qualifying)
07:00pm:
Toluca Women vs Puebla Women (Liga MX Femenil)

Tuesday, March 26

12:00pm:
Armenia vs Finland (UEFA Euro Qualifying)
02:00pm:
Morocco vs Argentina (Friendly)
02:45pm:
Malta vs Spain (UEFA Euro Qualifying)
06:55pm:
USA vs Chile (Friendly)
09:00pm:
Mexico vs Paraguay (Friendly)

Wednesday, March 27

01:00pm:
PSG vs CHELSEA (UEFA Womens Champions League)

Soccer Calendar
(Updated Thursday, March 21, 2019)

Currently we update the calendar four times a day (around 4am, 10am, 4pm and 10pm). If you cannot find the game you are looking for please click here to email us for specific information! Thank you!